BRAK WOLNYCH MIEJSC EVS Wolontariat w Santander!

Zapraszamy do wzięcia udziału w długoterminowych projektach Wolontariatu Europejskiego „EVS – DEAL WITH IT”, które odbędą się w mieście Santander (Hiszpania).

Projekty rozpoczną się we wrześniu 2018 i potrwa 8 miesięcy.

Projekt 2: pomoc w zadaniach realizowanych przez organizację AMPROS, organizacja czasu wolnego, edukacja, rozwój, kreatywność, pomoc osobom niepełnosprawnym oraz ich rodzinom, integracja społeczna. Więcej informacji o projekcie.

Projekt 3: czynny udział w życiu codziennym organizacji Createcturakultura i sztuka, kreatywność, pomoc i prowadzenie warsztatów artystycznych oraz edukacyjnych dla dzieci, praca z młodzieżą, pomoc w przygotowywaniu materiałów warsztatowych. Więcej informacji o projekcie.

Projekt realizowany w ramach Programu ,,Erasmus +’’ zapewnia uczestnikowi pokrycie kosztów związanych z zakwaterowaniem, wyżywieniem, comiesięcznym kieszonkowym, ubezpieczeniem oraz transportem. Wiek uczestników: 17 – 30 lat. Więcej informacji  o Wolontariacie Europejskim.

Zgłoszenia w formie CV (Imię_Nazwisko_CV) oraz listu motywacyjnego (Imię_Nazwisko_ML) w języku angielskim należy przesłać na adres wyjedz@semperavanti.org w tytule wiadomości wpisując „Wolontariat Sandander 2” lub  „Wolontariat Sandander 3”, w zależności od wybranej przez siebie opcji.

Nadal czekamy na zgłoszenia!