Konkurs artystyczny – przedłużony termin zgłoszeń

Wrocław to miasto dumne ze swojej wielokulturowości. Miejsce z roku na rok stające się coraz barwniejszym tyglem tradycji, języków i kultur.

Stowarzyszenie Semper Avanti oraz Gmina Wrocław pragną zachęcić najmłodszych Wrocławian do dokładniejszego przyjrzenia się temu, co dzieje się wokół nich i spotkania obcokrajowców mieszkających pośród nich.

Dlatego też postanowiliśmy ogłosić konkurs MOZAIKA dla uczniów wrocławski szkół podstawowych. Chcemy, aby pokazali nam oni, jak rozumieją pojęcie różnorodności kulturowej, a także jak widzą obecną we Wrocławiu społeczność obcokrajowców.

Wystarczy nakręcić film krótkometrażowy, zrobić zdjęcie albo stworzyć przestrzenną pracę plastyczną (makietę, rzeźbę czy coś równie oszałamiającego) związane z tematyką konkursu, a następnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć wspomniane prace do siedziby Stowarzyszenia Semper Avanti (Semper Avanti; pl. Św. Macieja 5, II p.; 50-244 Wrocław), aby wygrać niesamowite nagrody (łączna ich wartość to 2,500 zł) oraz przeżyć fantastyczną przygodę. Najważniejsze jest jednak to, że uczestnicy będą w stanie dowiedzieć się więcej o swoim otoczeniu i ludziach zamieszkujących Wrocław dzięki zaangażowaniu w nasz konkurs.

Ostateczny termin dostarczenia prac konkursowych to 15/10/2016.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć w regulaminie zamieszczonym na stronie www.semperavanti.org.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

regulamin-wroclawskiego-konkursu-mozaika-1

Formularz zgłoszeniowy – grupy

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda Opiekuna na udział w konkursie