Poszukujemy asystenta koordynatora

Fundacja Semper Avanti Opole poszukuje pracownika na stanowisko: asystent koordynatora

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska pracy:

– Wsparcie w przygotowaniu/koordynacji projektów międzynarodowych (wsparcie logistyczne, przygotowanie elementów działań pod nadzorem koordynatorów)
– Działania administracyjne (zarządzanie pracą biura, dokumentacja projektu, aktualizacja)
– Wsparcie wolontariuszy zagranicznych
– Współpraca z wolontariuszami lokalnymi
– Poszukiwanie partnerów lokalnych/zagranicznych oraz utrzymywanie z nimi kontaktu
– Organizacja konferencji, warsztatów, szkoleń
– Utrzymywanie czystości miejsca pracy

Wymagania:

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

– Umiejętność organizacji pracy własnej, solidność, systematyczność, terminowość;

– Cierpliwość i gotowość do pracy z dokumentami;

– Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne;

– gotowość podpisania umowy do 7 lutego 2018

W związku z warunkami otrzymanej dotacji zapraszamy do aplikowania osoby do 30 roku życia, mające lub mogące otrzymać status osoby bezrobotnej.

Mile widziane (niewymagane):

– doświadczenie wolontariackie; doświadczanie w przygotowaniu i wdrażaniu projektów lokalnych i międzynarodowych; udział w mobilnościach międzynarodowych

– doświadczenie w wypełnianiu dokumentów, formularzy i generatorów

Oferujemy:

– Umowę o pracę

– Możliwość rozwoju osobistego w dynamicznym, międzynarodowym zespole

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: monika.kotnis@semperavanti.org. Dokumenty powinny zostać opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem fundacji pod adresem:
monika.kotnis@semperavanti.org
lub telefonicznie: +48 881 779 744 (09.00 – 17.00)

Na zgłoszenia czekamy do 2 lutego 2018 r.