Praca w Fundacji w Opolu

Szukasz pracy w Opolu? Masz doświadczenie w działaniu w organizacji pozarządowej, wolontariacie, aktywności społecznej?

Chciałbyś, żeby praca nie była dla Ciebie tylko żmudnym siedzeniem przy biurku, ale też przygodą i okazją do rozwoju?

Chcesz inspirować swoje otoczenie do działania, wychodzić w świat, dotknąć w praktyce współpracy międzynarodowej, pracować z młodzieżą i dla młodzieży?

Jeśli tak, to nasza bliźniacza organizacja szuka właśnie Ciebie

 Fundacja Semper Avanti Opole poszukuje pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. rekrutacji i promocji/asystent koordynatora projektów oraz Koordynator ds. wolontariatu

1) Specjalista ds. rekrutacji i promocji/asystent koordynatora projektów

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie rekrutacji szkół i promocji w ramach projektu skierowanego do samorządów szkolnych;
  • Wsparcie w przygotowaniu/koordynacji projektów lokalnych, regionalnych i międzynarodowych (wsparcie logistyczne, przygotowanie elementów działań pod nadzorem koordynatorów) skierowanych do młodych ludzi;
  • Działania administracyjne (zarządzanie pracą biura, dokumentacja projektu, aktualizacja)
  • Poszukiwanie partnerów lokalnych/zagranicznych oraz utrzymywanie z nimi kontaktu
  • Organizacja konferencji, warsztatów, szkoleń
  • Utrzymywanie czystości miejsca pracy

Wymagania:

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
– Umiejętność organizacji pracy własnej, solidność, systematyczność, terminowość;
– Cierpliwość i gotowość do pracy z dokumentami;
– Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne;
– Gotowość rozpoczęcia pracy od 15. maja 2019 r.

Mile widziane (niewymagane):

– doświadczenie wolontariackie; doświadczanie w przygotowaniu i wdrażaniu projektów lokalnych i międzynarodowych; udział w mobilnościach międzynarodowych

– doświadczenie w wypełnianiu dokumentów, formularzy i generatorów

Proponowane warunki zatrudnienia:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość przyjęcia innej formy zatrudnienia, np. umowy zlecenie lub umowy B2B, jeśli takie są Twoje preferencje,
  • Możliwość rozwoju osobistego w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie – 3100 zł brutto/miesiąc

2) Koordynator ds. wolontariatu

  • Koordynacja działań lokalnych z zakresu wolontariatu, prowadzonych przez Fundację, w tym w ramach Miejskiego Centrum Wolontariatu w Opolu;
  • Koordynacja działań międzynarodowego zespołu wolontariuszy goszczonych przez Fundację;
  • Wsparcie pracy wolontariuszy zagranicznych goszczonych przez Fundację;
  • Współpraca z wolontariuszami lokalnymi;
  • Przygotowywanie organizacyjne (w tym rekrutacja i promocja, współpraca z partnerami lokalnymi) warsztatów realizowanych przez zagranicznych wolontariuszy;
  • Wsparcie w przygotowaniu/koordynacji projektów lokalnych, regionalnych i międzynarodowych (wsparcie logistyczne, przygotowanie elementów działań pod nadzorem koordynatorów)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w pracy wolontariackiej (min. 6 miesięcy)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, solidność, systematyczność, terminowość;
  • Cierpliwość i gotowość do pracy z dokumentami;
  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne;

– doświadczenie w przygotowaniu i wdrażaniu projektów lokalnych i międzynarodowych; udział w mobilnościach międzynarodowych

  • Umowę o pracę w wymiarze ½ etatu (z możliwością zwiększenia wymiaru czasu pracy począwszy od 1 września do pełnego etatu w zależności od oceny okresowej)
  • Wynagrodzenie – 2200 zł brutto brutto/miesiąc

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: magda.lenartowicz@semperavanti.org. Dokumenty powinny zostać opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez Fundację Semper Avanti Opole oraz Fundację Laboratorium zmiany procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem fundacji pod adresem:
magda.lenartowicz@semperavanti.org