Karolina Czerep 

koordynator EVS goszczenie
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Uwielbiam naturę, jazdę konno, dobrą literaturę. Nie mogę żyć bez podróży. W Semper Avanti współtworzę dział Edukacji Międzykulturowej.
Kontakt: karolina.czerep@semperavanti.org

Joanna Kuczaik

Koordynator EVS wysyłanie
Kontakt: joanna.kuczaik@semperavanti.org

Hanna Darafeichyk

Koordynator EVS wysyłanie, współpraca ze Wschodem
Kawa, książki, droga – rzeczy bez których nie mogłabym przeżyć. Fascynują mnie rożne języki, lubię uczyć się nowych rzeczy, odkrywać nowe miejsca, poznawać ludzi.
Kontakt: hanna.darafeichyk@semperavanti.org

Anna Skocz

Dyrektor programowy obszaru „młodzież i demokracja”
Inicjatorka powołania Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, zaangażowana w rozwój rzecznictwa interesów młodzieży. Doświadczona trenerka, koordynatorka i pomysłodawca licznych działań w tym obszarze; absolwentka Szkoły Trener Organizacji Pozarządowych (STOP), doświadczona facylitatorka Open Space Technology. Prywatnie mama, miłośniczka języków obcych i drobnych form artystycznych, sercem przy wszystkim co międzynarodowe i co budujące tolerancję i rozumienie dla różnorodności, od niedawna także przedsiębiorca:) Kontakt: anna.skocz@semperavanti.org

Paulina Dytko

| promocja | członek zespołu młodzież i demokracja | członek zespołu młodzież na rynku pracy

Studiuję pedagogikę, ponieważ uwielbiam pracę z ludźmi. W Semper Avanti zajmuję się m.in. promocją, wymianami młodzieżowymi oraz goszczeniem stażystów (VET). Zamykam świat w klatkach fotografii. Dźwięki pozwalają mi się zrelaksować, ale przede wszystkim dodają energii. Chętnie podróżuję, a inspiracje czerpię ze świata mody.
Kontakt: paulina.dytko@semperavanti.org

Marcin Wojtera
Kontakt: marcin.wojtera@semperavanti.org

Anna Paprocka-Pańko

Członek Zarządu
Kontakt: anna.paprocka@semperavanti.org 

Jarek Dudek
wiceprezes
Koordynator i kierownik projektów w obszarze – rynek pracy, międzynarodowe mobilności zawodowej. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. W wolnym czasie amator spacerów rowerowych.

Kontakt: jarek.dudek@semperavanti.org

Karolina Hornicka

Kontakt: karolinahornicka@gmail.com

Dorota Kowalska

koordynator projektów, trener
„Każde marzenie jest nam dane z mocą jego spełnienia…” Uwielbiam: architekturę gotycką, Kurta Vonneguta, jazdę na rowerze i puszczanie latawców. W stowarzyszeniu zajmuję się działką związaną z rynkiem pracy, tj. organizacją praktyk zawodowych oraz współpracą ze szkołami kształcenia zawodowego, w celu wspierania systemu edukacji. Kontakt: dorota.kowalska@semperavanti.org