Rekrutacja na Szkolenie Liderów Młodzieżowych

Stowarzyszenie Semper Avanti serdecznie zaprasza na letnie szkolenie dla Dolnośląskich Liderów Młodzieżowych. Masz od 13 do 21 lat? Mieszkasz lub jesteś zameldowany na terenie Dolnego Śląska? Jesteś członkiem Rady Młodzieżowej? A może dopiero zaczynasz przygodę z działaniami na rzecz lokalnej społeczności? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, to Szkolenie Młodzieżowych Liderów jest właśnie dla Ciebie!

W trakcie kursu będziesz mógł m.in.: poznać ideę Rad Młodzieżowych oraz narzędzia przydatne do działania na rzecz lokalnej społeczności, dowiedzieć się jak współpracować z samorządem lokalnym, a także jak przekonać innych do realizacji własnych pomysłów. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy i praktycy, którzy współpracę z samorządem i społecznością lokalną znają od podszewki.

Kiedy? 8-13.08.2015 r.

Gdzie? W Nowym Gierałtowie k. Stronia Śląskiego

Za ile? Dzięki finansowemu wsparciu z Funduszy EOG, za całe szkolenie zapłacisz 0 zł, jedyne koszty dla Ciebie, to podróż na szkolenie i z powrotem

Zainteresowany? Wypełniony formularz zgłoszeniowy odeślij na adres mlodziliderzy2014@gmail.com do godz. 20:00 w niedzielę 28.06.2015 r. Do udziału w szkoleniu szczególnie zapraszamy osoby stawiające pierwsze kroki w działaniach na rzecz społeczności lokalnej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA – formularz 

Wyniki rekrutacji otrzymasz na swojego maila w poniedziałek 29.06.

pol nor bat