Włoski wieczór kulturowy – La Grande Bellezza 15.12.2015 – Sektor 3

Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę wieczoru kulturowego realizowanego w ramach projektu „Kurs na Różnorodność 2”. Najbliższe spotkanie z w formie wieczoru kulturowego odbędzie się 15.12.2015 (Wtorek) w Sektorze 3 przy ulicy Legnickiej 65 o godzinie 17.00. Za przygotowanie wieczoru odpowiedzialni są wolontariusze Chiara i Leonardo.

Poprzednie spotkanie w ramach wieczorów kulturowych odbywało się w Infopunkcie – Łokietka 5, na którym mieliśmy okazję zapoznać się z kulturą Rumunii. Poniżej przedstawiamy krótki opis nadchodzącego wydarzenia!

Odległość między Polską a Włochami to ok. 1756 km, ale, tylko na ten jeden wieczór, nie będą Wam potrzebne samoloty, pociągi ani samochody. Tylko w ten jeden wieczór Włochy przyjadą do WAS. Historia, jedzenie, muzyka i wiele więcej. Tutaj. Tylko jeden wieczór.

Stowarzyszenie Semper Avanti we współpracy z Instytutem Dantego Alighieri dumnie prezentuje „La Grande Belleza – Włoski Wieczór Kulturowy” zorganizowany przez wolontariuszy EVS z Multicultural Language Cafe, który odbędzie się w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie!

Wydarzenie na FB – La Grande Bellezza – Italian Cultural Evening / Wielkie Piękno – Włoski wieczór kulturowy

włoski wieczór kulturowy

Wydarzenie jest finansowane ze środków Gminy Wrocław w ramach realizacji projektu „Kurs na Różnorodność 2”.