Skład zarządu:


Marcin Skocz | prezes stowarzyszenia, dyrektor zarządzający i koordynator projektów
Uwielbiam podróże i miejsca nieodkryte. W wolnym czasie pożeram książki lub szukam nowych inspiracji pomysłów. Lubię ludzi z pasją, samodzielnie myślących i takich, którzy wierzą, że świat można zmieniać na lepsze. Doktorant UWr.i koordynator projektów na UWr.
Kontakt: marcin.skocz@semperavanti.org


Agata Nassim | wiceprezes | koordynator projektów EVS
Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 10 lat związana z organizacjami pozarządowymi. Doświadczenie w trzecim sektorze zdobywałam, jako wolontariusz, następnie pracownik młodzieżowy, pracownik administracyjny i projektowy. W Semper Avanti zajmuje się wolntariatem międzynarodowym, projektami młodzieżowymi, społecznymi, międzykulturowymi i koordynacją obszaru ‘Młodzież i Tolerancja’.Uwielbiam pracę w międzykulturowym środowisku, nowe wyzwania, żeglarstwo – pływanie, literatura i Jolly Roger J, rower, podróże.
Kontakt: agata.nassim@semperavanti.org

Jarek Dudek
Jarosław Dudek | wiceprezes
Koordynator i kierownik projektów w obszarze – rynek pracy, międzynarodowe mobilności zawodowe. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. W wolnym czasie amator spacerów rowerowych.
Kontakt: jaroslaw.dudek@semperavanti.org


Adrian Kapica | dyrektor finansowy
Odpowiadam za finansową i administracyjną stronę organizacji. Jestem częścią stowarzyszenia ze względu na jego olbrzymi potencjał, ale też świetną atmosferę tworzoną przez jego członków. W wolnym czasie organizuję eventy i hobbystycznie zajmuję się grafiką.
Kontakt: adrian.kapica@semperavanti.org
irena dołyk
Irena Dołyk | sekretarz stowarzyszenia
Inżynier biotechnologii i studentka psychologii. Nie mogę żyć bez morza, każdą wolną chwilę wypełnia mi odkrywanie świata żeglując, fotografując, podglądając przez mikroskop, słuchając, czytając i w każdy inny możliwy sposób. Fascynują mnie ludzie. W stowarzyszeniu aktualnie pełnię funkcję Sekretarza Stowarzyszenia.
Kontakt: irena.dolyk@semperavanti.org

Anna Paprocka-Pańko | członkini zarządu

Komisja Rewizyjna:

Łukasz Osiński | przewodniczący

Michalina Otręba | wiceprzewodnicząca komisji rewizyjnej

Przygodę w Semper rozpoczęłam od udziału w wymianie młodzieżowej do Turcji, która otworzyła mi oczy na świat ; ) Dziś uwielbiam podróżowanie, rękodzieło, przyrodę i realizuję się twórczo jako florystka. Od niedawna jestem także mamą małego Alka. W Semper działam jako członek Komisji Rewizyjnej i pomoc w drobniejszych sprawach.
Kontakt: Otreba.misia@gmail.com 

Marek Szwiec | sekretarz